היפ הופ וברייקדנס ילדים:

שיעור לימוד ריקודי היפ הופ וברייקדנס ,פעילות התורמת לפיתוח מיומנויות מוטוריות, קואורדינציה, מודעות גופנית, ביטחון עצמי והתמצאות במרחב.

חוגי ילדים

דף הבית > חוגים > חוגי ילדים
03-7504776
התעמלות ילדים

התעמלות לילדים בגילאי 4-8 קשת רחבה של מיומנויות ותכונות שיהוו בסיס איתן להתפתחותם אנחנו מתמקדים בגיורויים כלל תנועתיים המשפרים באופן משמעותי את התפקוד הגופני במקביל להתפתחות הרגשית-חברתית.


השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת!
קרב מגע :

מפתח מוטוריקה גסה ועדינה, מעלה את הביטחון העצמי ומגביר חוסן נפשי. נותן כלים העוזרים בהתמודדות עם מצבי לחץ מפתח אינטראקציה חברתית וכל זאת תוך כדי חדוות התנועה ואימון הגוף.

ספינינג לנוער :

אימון כושר המתאים לכל הרמות עם הדגש לנוער, לשיפור ופיתוח סיבולת לב-ריאה ושריפת קלוריות. רכיבה על אופני סטודיו בליווי מוזיקה סוחפת עם מדריכים מקצועיים .

בלט ותנועה:

שיעור המבוסס על טכניקת הבלט והג'אז. פעילות התורמת לפיתוח מיומנויות מוטוריות, קואורדינציה, מודעות גופנית, ביטחון עצמי והתמצאות במרחב. שיעור המועבר בדרך יצירתית מהנה תוך שילוב אביזרים כגון, מטפחות כדורים וכולי.. .

שיעור כושר לנוער :

אימון רציף ומחזורי אשר במהלכו עובדים על כל קבוצות השרירים תוך שימת דגש על קבוצת שרירים מסוימת בכל תחנה. השיעור משפר כושר גופני, מחזק את השלד והשרירים, עוזר בשיווי משקל ומוטוריקה ומגביר את החוסן הנפשי והמנטלי.

שחייה לילדים:

לימוד שחייה לכל הגילאים, שיפור כל סגנונות השחייה, התניית בטחון בשחייה לילדים