סגנון ריקוד קצבי, חזק וקואורדינטיבי. ההיפ הופ משחרר, כיפי ועכשווי.
רקדני ההיפ הופ מתמחים בריקוד תוך כדי "הפרדת איברים" שונים בגוף לצלילי המקצבים החזקים במוזיקה.
החוג מקנה שליטה מוחלטת בחלקי הגוף השונים, פיתוח שמיעה מוזיקלית, גמישות, כושר, עיצוב וחיטוב שרירי הגוף, פיתוח ביטחון וסגנון אישי, קואורדינציה ועוד.
שיעור לימוד ריקודי היפ הופ וברייקדנס, פעילות התורמת לפיתוח מיומנויות מוטוריות, קואורדינציה, מודעות גופנית, ביטחון עצמי והתמצאות במרחב.

חוגי ילדים

דף הבית > חוגים > חוגי ילדים
03-7504776

התעמלות לילדים בגילאי 4-8
קשת רחבה של מיומנויות ותכונות שיהוו בסיס איתן להתפתחותם אנחנו מתמקדים בגיורויים כלל תנועתיים המשפרים באופן משמעותי את התפקוד הגופני במקביל להתפתחות הרגשית-חברתית.

קפוארה עם המדריך אלגריה :
פיטנס ילדים עם ענבר בן טוב :

לגילאי 4-6 ולגילאי 7-10
פעילות אנרגטית וקצבית משלבת מוזיקה ברזילאית ומקצבים אפריקאיים. חוג הקפוארה מפתח אצל ילדים את כושר הריכוז, יכולת האלתור, קורדינציה מוטורית, חוש הקצב, מחזקת ובונה את כל שרירי הגוף, יציבות ושיווי משקל, יכולת חיזוי והכרת מושגים. מעבר לכך, הקפוארה מפתחת את תחושת הביטחון העצמי. הילדים גם לומדים שיטות להגנה עצמית ודרכי התמודדות עם מצבי לחץ.
מפתח מוטוריקה גסה ועדינה, מעלה את הביטחון העצמי ומגביר חוסן נפשי. נותן כלים העוזרים בהתמודדות עם מצבי לחץ מפתח אינטראקציה חברתית וכל זאת תוך כדי חדוות התנועה ואימון הגוף.

שיעורי בלט לגילאי 7-10 וגילאי 4-6 :
הבסיס לכל סגנונות הריקוד והטכניקה. בחוג נעזר בחימום ליד הבר, תנועתיות במרחב, תרגול ויציבה. 
החוג עוזר ומשפר בעיות קשב וריכוז, עובד על יציבה נכונה, אורך, חיזוק הגוף ומשמעת עצמית וקבוצתית כאחד.
אודות השיעור תנועה יצירתית לגילאי 3-6 : 
שיעור תנועה חוויתי לגיל הרך. בשיעור נפתח ונשכלל את יכולות התנועה, הגמישות, היציבה, הקואורדינציה, שיווי המשקל, המוטוריקה והתפיסה המרחבית-חושית. החוג מתקיים בסביבה יצירתית ומעשירה המעודדת יצירתיות בתנועה, תוך התבוננות, הקשבה וסובלנות. השיעור משלב מוסיקה בסגנונות שונים, פיתוח חוש הקצב וההאזנה, שימוש באביזרים, דמיון, יצירה והנאה
שיעור המבוסס על טכניקת הבלט והג'אז. פעילות התורמת לפיתוח מיומנויות מוטוריות, קואורדינציה, מודעות גופנית, ביטחון עצמי והתמצאות במרחב. שיעור המועבר בדרך יצירתית מהנה תוך שילוב אביזרים כגון, מטפחות כדורים וכולי.. .

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת!
בלט ותנועה יצירתית - בהנחיית נירית רכבי :

לגילאי 6-10
המשחק החביב על המלכים והאצילים לעולם לא יוצא מהאופנה.
שיעור מפתח חשיבה אנליטית-מתמטית, פיתוח עצמאות מחשבתית ולקיחת אחריות, חינוך לערכים, חינוך לסבלנות. שחמט - משחק לוח ואסטרטגיה המוביל כבר מאות שנים ברחבי העולם, מציע לילדים מיומנויות ריכוז, כבוד לאחר, יצירתיות וספורטיביות. מומלץ לכולם !
החוג מיועד גם ליודעי שחמט וגם למתחילים. 
בחוג נלמד את מושגי היסוד בשחמט אסטרטגיות, טקטיקות, תוכניות משחק.
משחק השחמט תורם בחיי היומיום לפיתוח החשיבה ופיתוח תהליכי קבלת החלטות בחיים .

לגילאי 10-13
אימון כושר על בסיס אמנות לחימה והגנה עצמית המשלב 3 שיטות: 
אגרוף תאילנדי, אגרוף קלאסי וקראטה.
מטרת האימון היא חיטוב הגוף, טיפוח הריכוז, הקואורדינציה ומשמעת עצמית, חיזוק כל קבוצות השרירים כולל שרירי ליבה, פיתוח תנועה במרחב, מהירות ופיטנס. 
האימון הוא אירובי לשיפור סיבולת לב ריאה, חיזוק שרירים, פיתוח כוח מתפרץ, שיפור יציבה וגמישות תוך שימת דגש על טכניקות מעולם הלחימה.
שיעור המותאם לילדים עם דגש על הדרגתיות, המון הנאה ואנרגיה.
אודות המדריכה: אירנה בהכשרתה המקצועית היא מדריכת חדר כושר, מדריכת פילטיס ושיקום רצפת אגן, מאמנת פונקציונלית, מאמנת TRX, HIIT ומנחת תזונת ספורט.

מוזיקה וטרום כלי עם רזיה מזרחי :

לגילאי 3-5
בכל שיעור הילדים מתנסים בכלי נגינה שונה ובמרכיב חדש של מוזיקה - כמו קצב, מלודיה או תווים. 
השיעור על פי רוב מלווה בלופר (מכונה המשכפלת צלילים).
הילדים לומדים מוסיקה באמצעות משחקים מוסיקליים עם תנועה ושירה. במהלך השיעורים אנו שמים דגש על: הבעת רגשות, פיתוח שמיעה, פיתוח דמיון, יכולת אלתור והמצאה, קצב וקואורדינציה על בסיס חוויתי. השיטה תורמת לפיתוח כישורים נוספים המסייעים להתפתחותו של הילד, ריכוז, ביטחון עצמי ויכולת הבעה..

סיפור ושיר בתנועה עם רזיה מזרחי :

שעת סיפור אינטראקטיבית: 
לגילאי 3-5
בכל שיעור יצא מתיבת האוצר סיפור חדש בו נתנסה עם תנועה, תחפושות, אביזרים ומשחקים.
התנועה, השיר והסיפור הם חלק בלתי נפרד מתהליך הגדילה והצמיחה של הילד, ומהווים דחף קיומי להנאה חיצונית ופנימית של הילד. פיתוח עולם הדמיון, המחשבה, הרגש, בניית דימוי גוף חיובי, פיתוח אוריינות תנועתית ומוסיקלית.

חוג חיות עם שירה חפץ:

מיועד לגילאים: החל מגיל שנה .
חוג החיות לקטנטנים משלב מדי שבוע חיה חדשה אותה יוכלו להכיר, ללטף וללמוד עליה פרטם חדגשים ומעניינים. אתגרי חשיבה והצגות ילדים .
המפגשים השבועיים מלווים במוסיקה, משחקים רלוונטיים, סיפורים והפעלות בהתאם לחיה המוצגת.
אודות המדריכה: מפעילת ילדים מזה 13 שנה
מדריכת חוגי טבע בשילוב בעלי חיים, פיסול בפלסטלינה,
אתגרי חשיבה והצגות ילדים .


היפ הופ ילדים עם שיין שנים מימון :
קיקבוקסינג - בהנחיית אירנה ארנסייב ברנר:
חוג שחמט עם בוריס קנלר  :
פונקציונלי לנוער עם ענבר בן טוב :

לגילאי 8-11
אימון כושר המתאים לכל הרמות עם הדגש לנוער, לשיפור ופיתוח סיבולת לב-ריאה ושריפת קלוריות. 
האימון הפונקציונלי הוא אימון בתנועה, שמבוסס על תנועות-אב מוטוריות ומתחבר גם למרכיבי כושר גופני מבוססי כוח, מהירות, גמישות ועוד. התרגול מדמה פעולות של יומיום (קפיצה, הדיפה, כריעה וכדומה). השילוב בין תנועה וכושר יוצר נוסחת אימון ראשונית.
עוד יתרון של השיטה, הוא שכדי לעבוד בתנועה, נדרשת פעילות של קבוצת שרירים, ולא אחד, כמו במכשירי חדר כושר למשל. שרירי הגוף מחוברים זה לזה באופן שיוצר שרשראות, רצף שרירים קשורים ומתחברים זה לזה. שרשרות קדמית ואחורית, שמאזנות זו את זו, ושתי אלכסוניות, המאפשרות תנועות נגדיות (לשחייה, לטיפוס ועוד).